Середа, 29 березня 2017 22:46

Лідери ЧУ з гандболу "Карпати" та "Галичанка" обмінялися перемогами

КИЇВ. 13 лютого. УНН. Фаворити жіночої Суперліги — “Карпати” та “Галичанка”, обмінялись вольовими перемогами в матчах 10 туру змагань, що проходили в Ужгороді, передає УНН з посиланням на Федерацію гандболу України.

У першому поєдинку “Карпати” поступались 11:14, але зрештою виграли 26:25. В повторному матчі настала черга виявити характер “Галичанці”.

Гості по ходу першого тайму програвали 6:11, втім до перерви зрівняли рахунок (11:11), а в другому таймі довели гру до перемоги — 25:20.

Львівській команді вдалось закрити лідера суперниць Дар’ю Кот. Вона закинула 5 м’ячів, що на 7 менше ніж у неї було в першій зустрічі. В складі “Галичанки” найбільш результативною стала Леся Смолінг — 7 голів.

Зазначимо, що для підопічних Тетяни Штефан ця перемога над “Карпатами” стала першою у сезоні. У трьох попередніх матчах тріумфальні результати були на стороні команди з Ужгорода.

Таким чином представниці “Карпат” мають 38 очок, а “Галичанка” попри відставання у 8 балів від лідера, має два матчі у запасі.

Нагадаємо, що до кінця чемпіонату “Карпати” та “Галичанка” проведуть між собою ще чотири матчі.