Понеділок, 22 травня 2017 22:21

Баскетболісти “Будівельника” пробилися у фінал Кубка Суперліги

КИЇВ. 14 лютого. УНН. Результативна гра Павла Крутоуса допомогла київському “Будівельнику” перемогти “Говерлу” у півфінальному матчі Кубка Суперліги, котрий пройшов у Дніпропетровську в СК “Метеор”, передає кореспондент УНН.

Рахунок у поєдинку відкрив легіонер “Говерли” Д.Джеймс завдяки кидку з дальньої дистанції, але наступні 7 очок підряд були набрані “будівелами”. Активно у першій чверті проявив себе центровий “Говерли” Роман Гуменюк — 7 очок. Стартові 10 хвилин завершилися унічию 18:18.

У другій частині матчу кияни зуміли здійснити ривок і мали перед великою перервою шість очок переваги. Заключні 20 хвилин гри пройшли під диктовку столичних баскетболістів. Поєдинок завершився з рахунком 73:53.

Найрезультативніші гравці “Будівельника”: Крутоус 18 очок, Малиш 14, Луценко 11 + 11 підбирань. У “Говерли” — Гуменюк 12 + 8 підбирань, Юрченко 9, Люльдюрай 9.

Нагадаємо, що фінальна гра Кубка Суперліги пройде 14 лютого. Початок гри о 15:00.

Як повідомляв УНН, перша півфінальна гра Кубка Суперліги завершилась перемогою “Дніпра” над “Кременем”.