Четвер, 30 березня 2017 23:50

Українські біатлоністки виграли срібні медалі на Кубку світу в США

КИЇВ. 14 лютого. УНН. У рамках восьмого етапу Кубка світу з біатлону, що відбувається у Преск-Айлі (США), у дисципліні жіноча естафета збірна України потрапила на друге місце п’єдесталу пошани, повідомляє кореспондент УНН.

Після проходження дистанції Іриною Варвинець Україна була одним із лідерів перегонів, але третя стрільба, яка була першою для Наталії Бурдиги, відкинула “жовто-блакитну” дружину на сьоме місце, адже наша біатлоністка припустилася трьох промахів. Друга передача естафети закінчилася четвертою сходинкою та 30 секундами відставання.

Третю частину гонки за збірну України провела Юлія Джима і закінчила свій етап також на четвертому місці. Остання стрільба принесла велику кількість промахів практично усім учасником, виключенням не стала українська збірна — 3 хибних постріли у Олени Підгрушної. Найгірший показник серед групи лідерів був показаний Росією — 5 промахів, що вилилося в 2 кола штрафи.

Фінішну частину змагань О.Підгрушна провела на високій швидкості у зуміла на десяті секунди перегнати двох суперниць і принесла “жовто-блакитним” срібну нагороду (+25,2 секунди відставання).

Комплект золотих медалей на рахунку чешок (1 штрафне коло + 14 промахів). “Бронза” у Німеччини +25,4.

Додамо також, у чоловічій естафеті команда України посіла сьому позицію (0 штрафних кіл, 13 додаткових патронів).