Субота, 27 травня 2017 19:20

Збірна України з хокею поступилася Японії і завершила відбір на Олімпіаду-2018

КИЇВ. 14 лютого. УНН. У вирішальному матчі другого попереднього раунду кваліфікації до Олімпійських ігор 2018 року у групі J національна збірна Японії виграла в України — 2:1, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію хокею України.

Обидві команди створили чимало моментів для взяття воріт. Більш впевнено розпочали українці. Але другий період активніше себе показали японці. Попри це на табло світилися нулі.

Вперше від початку гри рахунок змінився на 47-й хвилині. Осава накинув на ворота Захарченка, воротар “жовто-блакитних” шайбу відбив, але про Кенту Такагі Роман Благий забув. В підсумку нападаючий японської збірної в один дотик розстріляв наші ворота.

Минуло чотири хвилини і рахунок став загрозливим. Такахасі заробив вилучення для “жовто-блакитних”, а Дайсуке Обара з півзони після нехитрого розіграшу та екранування нашого воротаря надіслав шайбу у сітку воріт.

До честі української команди підопічні Олександра Савицького не опустили руки і цілком могли відновити паритет. До мети нашу команду наблизив Юрій Петранговський, який замкнув награний на тренуваннях простріл від Артема Гніденка. Були у нашої команди шанси на те, щоб відігратися, проте у вирішальний момент Ютака Фукуфудзі відбивав всі шайби, що летіли в його ворота.

Додамо, що українська команда розпрощалася із мрією виступити на Олімпіаді-2018, попри перемоги у перших іграх відбору над Румунією (3:0) та Хорватією (6:0).