Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.02:18
Новини: Політика

Парламент ухвалив "безвізовий закон" щодо спеціальної конфіскації

Парламент ухвалив

КИЇВ. 18 лютого. УНН. Верховна Рада удосконалила процедуру арешту майна та спеціальної конфіскації необхідний для запровадження безвізового режиму з ЄС. За відповідний законопроект проголосували 252 народних депутати, передає кореспондент УНН.

Законопроектом встановлюється, що спеціальна конфіскація – примусове безоплатне вилучення за рішенням суду у власність держави грошей, цінностей, у тому числі коштів, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, іншого майна особи, щодо якої призначено покарання у виді позбавлення волі не менше чотирьох років за вчинення злочину, передбаченого зокрема статтями 146–150 (незаконне позбавлення волі, захоплення заручинків-ред.), стаття 365 (перевищення повноважень), 368 (одержання хабара).

При цьому звужується застосування спеціальної конфіскації. Так пропонується скасувати спеціальну конфіскацію за порушення авторських та суміжних прав, а також скасовує конфіскацію грального обладнання.

Встановлюється, що арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність достатніх належних доказів вважати, що воно є доказом злочину, до нього може бути застосована спеціальна конфіскація, конфіскація у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна.

Зазначається, що арешт майна застосовується з метою забезпечення спецконфіскації та конфіскації майна.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини