Вівторок, 28 березня 2017 04:30

ФК "Дніпро" у товариській грі переміг чемпіона Словенії

КИЇВ. 18 лютого. УНН. У черговому підготовчому поєдинку на тренувальному зборі в Белеку (Туреччина) дніпропетровський "Дніпро" здолав чинного чемпіона Словенії – "Марібор", передає УНН з посиланням на прес-службу ФК "Дніпро".

Зустріч завершилася з результатом 2:0. На початку гри Бруно Гамма кинув м'яч в штрафну, де Едмар спочатку грудьми зупинив м'яч, а потім в падінні через себе переправив його до лінії воротарського. Крапку в цій атаці ударом головою в падінні поставив Лео Матос.

Наступне взяття воріт відбулося на 82 хвилині. Після довгої діагональної передачі Артема Федецького правий захисник "Марібора" Мертель необачно відкинув м’яч голкіперу. Джон Руїс легко перекинув сферу через голкіпера і вразив ворота, встановивши тим самим остаточний рахунок, який цілком міг стати і великим, якби на останній хвилині на допомогу голкіперу Ясміну Хандановичу не прийшла стійка воріт після удару з лівої ноги метрів з 14-ти Романа Безуса.

Склад "Дніпра": Лаштувка Ян (Кучер Данило, 46), - Адамюк Володимир (Томечак Іван, 46), Гуйє Папа (Федецький Артем, 46), Чигринський Дмитро (Дуглас , 46), Матос Лео (Піко Андерсон, 46), - Едмар (Назаренко Сергій, 46, Назарин Єгор, 75), Ротань Руслан (Політило Сергій, 46), Гама Бруно (Лучкевич Валерій, 46), Шахов Євген (Безус Роман, 46), Матеус (Руїс Джон, 61), - Зозуля Роман (Селезньов Євген, 46).

Нагадаємо, що у попередньому товариському протистоянні дніпропетровці перемогли датський "Виборг" – 3:1.

Повідомляється, що наступними суперниками "Дніпра" стануть "Нордшелланд" та мінське "Динамо".