Понеділок, 23 січня 2017 09:21

"Шахтар" в нульову нічию завершив матч Ліги Європи проти "Шальке"

КИЇВ. 19 лютого. УНН. У першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи донецький "Шахтар" на "Арені Львів" зіграв унічию із представником німецької Бундесліги "Шальке", повідомляє УНН.

Перший гострий момент у грі відбувся на 14 хвилині, коли марокканець Юнес Беланда, права на якого належать київському “Динамо”, у чужому карному майданчику прибрав двох футболістів фінтом і пробив. Капітан Дарійо Срна вибив м’яч із лінії воріт. “Гірники” відповіли не менш небезпечним ударом Олександра Гладкого — сейв на рахунку Ральфа Ферманна.

Півзахисник Віктор Коваленко мав змогу змінити цифри на табло, але українцю не вистачило точності при ударі низом у дальній кут німецького кіпера. У другому таймі уболівальники “Арени Львів” так і не дочекалися забитих м’ячів, хоча гості мали змогу забити з вільного удару, але не використав свій шанс Йоханнес Гайс.

Нагадаємо, що матч-відповідь відбудеться 25 лютого на полі гельзенкірхенців.

Додамо, що серед інших результатів 1/16 стадії змагань іспанський клуб українця Євгена Коноплянки “Севілья” вдома розгромив норвезький “Мольде” — 3:0.