Неділя, 26 березня 2017 20:34

Лідер Східної конференції НБА "Клівленд" переміг баскетболістів "Чикаго"

КИЇВ. 20 лютого. УНН. Перша команда Східної конференції НБА “Клівленд Кавальєрс” здобула домашню перемогу над баскетболістами “Чикаго Буллс”, передає УНН.

Перша чверть ознаменувалася протистоянням лідерів колективів Леброна Джеймса зі сторони “Клівленда” та Дерріка Роуза від “Чикаго”.

Дебютні 12 хвилин завершилися на користь господарів, адже партнери Л.Джеймса принесли більше очок, ніж їх опоненти у складі “Буллс”.

На початку другої 12-хвилинки господарі паркету здійснили чимало перехоплень та реалізували швидкі прориви, а рахунок став загрозливим для гостей — 43:26. Але наймолодший MVP в історії регулярних чемпіонатів НБА Д.Роуз практично в одиночку відіграв велику частину різниці і результат після половини зустрічі становив — 48:42.

У другій частині гри перебіг подій контролював “Клівленд” і здобув перемогу з 11-очковою перевагою — 106:95.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Д.Роуз — 28 очок + 7 підбирань, у форварда господарів Л.Джеймса 25 балів + 9 підбирань + 9 передач.

Нагадаємо, що цей виграш став 39 для “Кавальєрс” при 14 поразках. “Чикаго” поділяє 7-8 місця на Сході з 27 перемогами та 26 програшами.