вівторок, 25 липня 2017 р.09:02

ГК "Галичанка" вдома обіграла ГК "Дніпрянку"

КИЇВ. 20 лютого. УНН. У Львові вчора ввечері було зіграно перший поєдинок 9-го туру жіночої гандбольної Суперліги сезону-15/16, у якому місцева “Галичанка” приймала херсонську “Дніпрянку”, передає УНН з посиланням на ZIK.

Перший акт протистояння чинного чемпіона на паркеті палацу спорту “Галичина” міста Лева проти бронзового призера попереднього сезону пройшло за переваги господарів майданчика.

До свистка на перерву підопічні Тетяни Штефан і Віталія Надича зуміли створити для себе цілком комфортну перевагу у п’ять закинутих м’ячів — 15:10.

У другому таймі галичанки продовжували нарощувати свою перевагу в рахунку і в підсумку фінальний свисток арбітрів зафіксував звитягу львівських гандболісток в 11 голів — 32:21 (15:10).

Додамо, що сьогодні, 20 лютого, повторний матч між “Галичанкою” та “Дніпрянкою” розпочнеться о 12:00.