Понеділок, 29 травня 2017 16:27

Футболісти “Дніпра” у спарингу здобули перемогу над китайським ФК “Бейджин Конггу”

КИЇВ. 22 лютого. УНН. У турецькому місті Белек дніпропетровський “Дніпро” успішно завершив черговий товариський поєдинок. На цей раз підопічні Мирона Маркевича перемогли китайський “Бейджин Конггу”, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФК “Дніпро”.

З перших хвилин “дніпряни” влаштувалися на половині поля китайської команди. Втім, протягом першої чверті по воротах Лея Донка не було нанесено жодного удару. На 17-й хвилині перша в матчі атака “Бейджина” завершилася тим, що в штрафній “Дніпра” Хао Вей Чен фінтом обіграв Папа Гуйє і точно пробив у дальній кут.

Рахунок у зустрічі був зрівняний наступним чином — Матеус зробив простріл в площину воріт супротивника, в боротьбі з голкіпером В.Лучкевич не зміг переправити м’яч у ворота, зате Є.Шахов виявився першим на добиванні — 1:1. Через хвилину хавбек “Дніпра” “ножицями” з півкола вразив ворота, після передачі Р.Зозулі.

На 60-й хвилині зв’язка С.Назаренко — Є.Селезньов результативно проявила себе. Передача півзахисника на форварда завершилася голом — 3:1.

Нагадаємо, що 24 лютого о 17:00 “Дніпру” належить зіграти заключний поєдинок зимового міжсезоння. Суперником постане мінське “Динамо”.