неділя, 22 жовтня 2017 р.13:50

ГК “Карпати” провів перший матч 1/8 фіналу Кубка виклику Європи

КИЇВ. 24 лютого. УНН. Гандболістки “Карпат” зазнали виїзної поразки (19:22) від македонської команди “Вардар джуніор” в першому матчі 1/4 фіналу Кубка виклику, передає УНН з посиланням на Федерацію гандболу України.

Ужгородські гандболістки на початку поєдинку у Скоп’є повели з рахунком 3:0, втім надалі господарки заволоділи перевагою.

Наступний ігровий відрізок македонська команда виграла 6:1. До десятої хвилин “Вардар” був попереду 6:4 після чого збільшив свою перевагу до трьох голів. “Карпатам” вдалось зрівняти рахунок 12:12, втім господарки перед перервою зуміли знову вийти вперед 13:12.

Невисока результативність обох команд стала ще нижчою в другій половині. Підопічні Бориса Петровського за тайм закинули лише 7 разів, у господарок на два голи більше.

Найбільш результативною за гру в складі “Карпат” стала Дар’я Кот — 5 голів, у Дарини Каганець — 4 влучні кидки.

Відзначимо, що на матч до Скоп’є “Карпати” вирушили без одного з лідерів команди — Іванни Мигович.

Додамо також, лідер чемпіонату України має шанси для виходу в наступну стадію турніру. Для цього ужгородському колективу потрібно перемогти з різницею в чотири м’ячі у матчі-відповіді, який пройде 28 лютого в Ужгороді.