понеділок, 24 липня 2017 р.03:20

БК “Хімік” здобув перемогу у другому матчі 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА

КИЇВ. 24 лютого. УНН. У другому матчі 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА єдиний представник України южненський “Хімік” вдома здолав румунську “Енергію” — 71:60, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Зі стартових хвилин зустрічі господарі захопили перевагу (9:3) і пішли на стартову перерву за рахунку 27:20. Після наступних двох десятихвилинок перевага южненців зростала — спочатку 44:33, а потім 63:49, тому український колектив святкував підсумкову перемогу — 71:60.

Набрані очки між гравцями “Хіміка” розподілилися більш рівномірно, ніж у румун — Шоу 13, Фрейзер 12, Беліков 11, Антипов 9. У “Енергії” 21 бал на рахунку Троупа.

Таким чином рахунок у серії до двох перемог зрівнявся 1:1, адже у першій грі був зафіксований результат на користь румунського клубу.

Нагадаємо, що 2 березня у Румунії відбудеться вирішальний матч серії до двох перемог.