Вівторок, 23 травня 2017 15:47

Українець О.Долгополов вийшов у півфінал тенісного турніру в Акапулько

Олександр Долгополов

КИЇВ. 26 лютого. УНН. Перший номер чоловічої збірної України Олександр Долгополов вийшов у півфінал турніру з призовим фондом у 1,4 мільйони доларів категорії ATP-500 "Abierto Mexicano de Tenis" в Акапулько (Мексика), повідомляє УНН з посиланням на Тенісний портал України.

У чвертьфінальному матчі киянин обіграв нідерландського тенісиста Робіна Хаасе — двічі по 6:3.

Поєдинок тривав 1 годину 4 хвилини. На рахунку О.Долгополова 9 ейсів. Також українець чотири рази робив брейк, його суперник — всього один раз. Рахунок особистих зустрічей між тенісистами став рівним — 2:2.

“Вийти втретє у півфінал на цьому турнірі було чудовою мотивацією для мене. Сподіваюся, що завтра зумію вперше дістатися до фіналу”, — розповів переможець зустрічі.

Відзначимо, що за вихід у фінал О.Долгополов посперечається з 21-ю ракеткою світу австралійцем Бернардом Томичем (5), який у чвертьфіналі переграв іншого українця — Іллю Марченка з рахунком 7:5, 7:5.

Нагадаємо, що О.Долгополов вперше вийшов в півфінал турніру ATP з серпня минуло року, тоді киянин грав у півфіналі Мастерса в Цинциннаті.