неділя, 24 вересня 2017 р.16:00

Українка стала чемпіонкою Європи зі стрільби з пневматичної зброї

КИЇВ. 27 лютого. УНН. Українська спортсменка Олена Костевич перемогла у змаганнях зі стрільби з пістолета з дистанції 10 метрів серед жінок під час чемпіонату Європи в Угорщині, передає УНН з посиланням на дані на офіційному сайті змагань.

Олена Костевич стала чемпіонкою Європи зі стрільби з пневматичної зброї, показавши результат 200,9 бала.

Крім того, у третій день змагань у стрільбі з пістолета з дистанції 10 метрів серед чоловіків "бронзу" в особистому заліку отримав Павло Коростильов. Український спортсмен показав результат у 178,4 бала.

Нагадаємо, українські спортсмени у перший день змагань на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї в Угорщині завоювали сім медалей серед юніорів.

Як повідомляв УНН, змагання зі стрільби з пневматичної зброї в угорському Дьйорі триватимуть з 24 по 27 лютого.