Вівторок, 23 травня 2017 22:37

Українці вибороли дві нагороди на Континентальному кубку з дзюдо

КИЇВ. 1 березня. УНН. Скарбничка збірної України поповнилася двома медалями на жіночому та чоловічому Континентальному кубку з дзюдо, передає УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

Дзюдоїстка Олександра Старкова (вагова категорія до 52 кг) виборола срібну медаль на жіночому Континентальному Кубку, який стартував у Варшаві.

Також перша медаль української збірної була завойована на чоловічому Континентальному Кубку у Празі. Геворг Хачатрян (вагова категорія до 66 кг) завоював бронзову нагороду.

Відзначимо, що нашому спортсмену у вирішальному поєдинку за медаль вистачило для перемоги 45 секунд.

Як повідомляв УНН, 22 лютого українець Яків Хаммо здобув золоту нагороду на етапі гран-прі з дзюдо у Німеччині.