Понеділок, 27 березня 2017 08:05

БК "Хімік" став чвертьфіналістом Кубка Європи ФІБА

КИЇВ. 2 березня. УНН. У вирішальному поєдинку 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА южненський "Хімік" на виїзді переміг румунський БК "Енергія" з рахунком 84:77, повідомляє кореспондент УНН.

Перша чверть між колективами пройшла у рівній боротьбі, але на початку наступного відрізку гравці "Енергії" зробили ривок і були попереду – 33:24. Згодом южненські баскетболісти зрівняли рахунок – 35:35. За допомогою двох влучних кидків в останні хвилини стартової половини зустрічі форварда Віталія Мальчевського, "Хімік" пішов на велику перерву виграючи 5 очок.

Перед заключною десятихвилинкою український клуб зміцнив свою перевагу – 69:59. Остання чверть не змінила хід подій на паркеті, тому "Хімік" тріумфував у двобою та одержав загальну перемогу у серії – 2:1.

Персональна статистика:
"Хімік": Мальчевський 19 очок, Конєв 18 + 6 підбирань, Антипов 15, Петров 13.
"Енергія": Деніс 29, Андрей 19, Хорна 14 + 11 підбирань.

Нагадаємо, що перша зустріч у цій серії завершилася перемогою "Енергії", а в наступній грі "Хімік" на власному паркеті взяв реванш.