Четвер, 30 березня 2017 18:07

"Шахтар" розгромив "Ворсклу" у першому матчі чвертьфіналу Кубка України

КИЇВ. 2 березня. УНН. Полтавська “Ворскла” в домашньому поєдинку чвертьфінальної стадії Кубка України з футболу розгромно поступилася донецькому “Шахтарю” — 0:4, передає УНН з посиланням на прес-службу української Прем’єр-ліги.

Початок полтавському розгрому поклав Віктор Коваленко, який підсік м’яч над голкіпером після передачі Марлоса — 1:0.

“Шахтар” продовжував упевнено вести гру, переважно через фланги. Найбільш часто гості організовували свої атаки за допомогою капітана команди — Дарійо Срни. Але до перерви оборонні редути полтавчан стримували натиск.

У другому таймі спочатку Факундо Феррейра головою замкнув подачу Д.Срни зі штрафного. На 58-й хвилині Дмитро Непогодов відбив удар В.Коваленка в дальній кут, але м’яч відскочив до Тайсона, який віддав гольову передачу на Олександра Кучера — 3:0.

До всіх бід полтавчан додалося вилучення на 60-й хвилині Олексія Дитятьєва за дві жовті картки. Завершив розгром “Ворскли” Веллінгтон Нем, який зіграв на добиванні після невпевнених дій голкіпера.

Повідомляється, що в іншій зустрічі цього етапу “Волинь” в Луцьку на стадіоні “Авангард” зіграла унічию із “Зорею” 1:1.