понеділок, 24 липня 2017 р.17:31

Е.Світоліна та С.Стаховський пробилися до чвертьфіналу на міжнародних тенісних турнірах

КИЇВ. 3 березня. УНН. Представник чоловічого тенісу України Серхій Стаховський та перша ракетка "жовто-блакитних" Еліна Світоліна одержали перемоги та пробилися в чвертьфінальний етап міжнародних змагань, повідомляє УНН з посиланням на Тенісний портал України.

Е.Світоліна подолала бар'єр другого раунду на турнірі WTA з призовим фондом 250 000 доларів "BMW Malaysian Open" в Куала-Лумпур.

У поєдинку другого кола харків'янка, посіяна під другим номером, за 1 годину 57 хвилин переграла Рису Одзаки з Японії (133-та у світі) – 6:1, 3:6, 6:0.

За вихід у півфінал Е.Світоліна посперечається з представницею Словаччини Христиною Кучова.
С.Стаховський також вийшов у чвертьфінал на челленджері "l'Open BNP Paribas Banque de Bretagne Quimper" в Кемпері (Франція).

У матчі другого раунду українець, посіяний під 2 номером, за 1 годину 23 хвилини обіграв представника Франції Олександра Сидоренко – 6:4, 7:6 (3).
Відзначимо, що на рахунку нашого співвітчизника 22 ейси.

Додамо, що наступний суперник українця визначиться в поєдинку Ромен Жуан (Франція) - Джеймс Уорд (Великобританія).