Україна не буде оприлюднювати інформацію щодо захисту в суді з РФ стосовно 3 млрд дол. - Мінфін

КИЇВ. 4 березня. УНН. Україна не буде оприлюднювати інформацію щодо того, як вона захищатиметься у суді за позовом Росії про повернення 3 мільярдів доларів зобов'язань за єврооблігаціями. Про це під час прес-конференції повідомила міністр фінансів Наталія Яресько, передає кореспондент УНН.
"Це дуже кропітка робота, яку ми не будемо афішувати, аби інтереси України захищати", - повідомила міністр.
Нагадаємо, 27 серпня 2015 року уряд України досяг угоди з комітетом кредиторів, яка передбачає списання 20% державного боргу загальним обсягом 18 мільярдів доларів, який підлягає реструктуризації, або близько 3,6 млрд дол. і відтермінування на 4 роки виплат за зобов’язаннями.
При цьому Росія відмовилася брати участь у реструктуризації боргу.
Також нагадаємо, що 17 лютого 2016 року Росія подала в лондонський суд на Україну у справі про 3 млрд дол. боргу.
Уряд України у 2013 році постановив здійснити державні зовнішні запозичення шляхом випуску облігацій зовнішньої державної позики на суму 3 млрд доларів із погашенням 20 грудня 2015 року, які викупила Росія.