Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 27 квітня 2018 10:01
14160

Омбудсмен затвердила план заходів для реалізації Національної стратегії у сфері прав людини

Омбудсмен затвердила план заходів для реалізації Національної стратегії у сфері прав людини

Валерія Лутковська

КИЇВ. 4 березня. УНН. Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська затвердила План заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року. Про це УНН повідомили в прес-службі Омбусмена.

Зокрема, робота проводитиметься у таких напрямах: забезпечення права на життя, протидія катуванням, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню, забезпечення права на свободу та особисту недоторканність, забезпечення права на справедливий суд, забезпечення свободи думки і слова та доступу до інформації, забезпечення свободи мирних зібрань та об’єднань, забезпечення права на участь в управлінні державними справами та у виборах, запобігання та протидія дискримінації, забезпечення прав корінних народів і національних меншин, забезпечення права на приватність, забезпечення прав учасників антитерористичної операції, захист прав внутрішньо переміщених осіб та багато інших.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року Президент України затвердив Національну стратегію з прав людини.

Національна стратегія з прав людини зосереджена на вирішенні основних системних проблем у сфері захисту прав і свобод людини та нових викликах суспільства.

Для її реалізації активно використовується досвід Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, правозахисних організацій України, Організації Об’єднаних Націй, Ради Європи, Організації з безпеки і співробітництва в Європі, інших міжнародних організацій, а також практика Європейського суду з прав людини.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...