понеділок, 24 липня 2017 р.10:57

Тенісистка Е.Світоліна стала півфіналісткою турніру в Малайзії

КИЇВ. 4 березня. УНН. Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у півфінал турніру WTA з призовим фондом 250 тисяч доларів "BMW Malaysian Open" в Куала-Лумпур (Малайзія), повідомляє УНН з посиланням на сайт спортсменки.

У чвертьфінальному матчі харків'янка, посіяна під другим номером, у трьох сетах завдала поразки 25-річній словацькій тенісистці Крістіні Кучовій (139 у світовому рейтингу) – 1:6, 6:1, 6:1.

Поєдинок тривав 1 годину 42 хвилини. На рахунку українки 3 ейси і 2 подвійні помилки.

За вихід у фінал Е.Світоліна посперечається з 22-річною представницею Китаю Лінь Чжу (190-я в світі).

Нагадаємо, що це другий півфінал нашої співвітчизниці на турнірі WTA в нинішньому сезоні. У лютому українка дійшла до півфіналу на турнірі WTA Premier у Дубаї.