Вівторок, 23 травня 2017 20:05

Київське “Динамо” впевнено перемогло дніпропетровський “Дніпро”

КИЇВ. 5 березня. УНН. Київське “Динамо” у рамках центрального матчу 17 туру української Прем’єр ліги переграло дніпропетровський “Дніпро” з рахунком 2:0. Про це повідомляє кореспондент УНН.

Обидва голи у матчі були забиті ще впродовж першого тайму. Відкрив рахунок Андрій Ярмоленко після того як воротар “Дніпра” Ян Лаштувка невдало відбив м’яч після удару Антунеша.

Через 20 хвилин стався найбільш курйозний момент матчу. Ян Лаштувка відпасував на захисника Папа Гуйє, який невдало обробив м’яч і у спробі вибити його подалі від пресингуючого суперника влучив в нього. В результаті м’яч від тіла Олега Гусєва полетів у ворота. Воротар на свою позицію до того моменту не повернувся.

Другий тайм команди зіграли на рівних і голів не забивали.

Як повідомляв УНН, у матчі-відкритті туру “Сталь” та “Олександрія” розписали результативну нічию 2:2.