Середа, 29 березня 2017 01:13

Е.Світоліна встановила новий рекорд в рейтингу WTA

КИЇВ. 7 березня. УНН. Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла свій четвертий титул на турнірах WTA, передає УНН з посиланням на Тенісний портал України.

У фіналі турніру WTA BMW Malaysian Open харків’янка в драматичному матчі переграла екс-п’яту ракетку світу канадську тенісистку Ежені Бушар (6) 6-7 (5) 6-4 7-5.

Поєдинок тривав 2 години 53 хвилини і чотири рази переривався через дощ. Особливо довгою виявилася пауза в середині вирішальній партії. Тенісистки завершили матч вже за північ за місцевим часом.

У першому сеті спочатку вела українка 5-3, але не змогла подати на сет. Доля партії зважилася на тайбрейку, в середині якого пішов дощ.

Другий сет впевненіше почала Е.Бушар, відразу зробивши брейк. Канадка вела 4-2, але харків’янка зуміла виграти чотири гейми поспіль.

На початку третьої партії українка вела 3-1, але Е.Бушар зрівняла рахунок і вийшла вперед 5-4, проте подаючи на матч, під нуль програла гейм на своїй подачі.

Е.Світоліна зуміла завершити матч, реалізувавши другий матчбол.

Рахунок особистих зустрічей між тенісистками став 5-0 на користь українки (турніри WTA та Кубок Федерації).

Це — четвертий одиночний титул WTA у професійній кар’єрі. Раніше Еліні підкорялися Баку (двічі — 2013, 2014 року) і Марракеш (2015).

Також на рахунку українки — титул на турнірі серії WTA challenger в Пуне (2012).

Перемога дозволить Е.Світоліній оновити персональний і національний рекорд в рейтингу WTA — 14-е місце. До Е. Світоліної ніхто не піднімався так високо в світовому табелі про ранги. Попередній рекорд — 15 позиція — також належить їй.