Вівторок, 19 грудня 2017 00:38

Українські борчині завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи у Латвії

Тетяна Кіт

КИЇВ. 11 березня. УНН. Спортсмени збірної України у Ризі (Латвія) здобули кілька чергових медалей на чемпіонаті Європи з вільної боротьби, повідомляє УНН з посиланням на Асоціацію спортивної боротьби України.

Тетяна Кіт виборола "срібло" у ваговій категорії до 55 кг. Спочатку наша співвітчизниця перемогла Анастасію Краснову з Естонії, в чвертьфіналі обіграла чемпіонку Європи 2013 Роксану Засіну з Польщі, а в півфіналі успішно пройшла білоруску Заліну Сідакову. У вирішальній зустрічі поступилася росіянці Ірині Ологоновій.

Відзначимо, що Алла Черкасова стала бронзовою призеркою у ваговій категорії до 75 кг, перемігши у матчі за дану медаль - чемпіонку Європи до 23 років польську борчиню Дарину Осоку.

Нагадаємо, що загалом в скарбничці української команди вже 8 нагород на турнірі у Ризі.