Четвер, 23 листопада 2017 06:05

Тенісист І.Марченко переміг у першому колі Мастерсу в Індіан-Уеллс

Ілля Марченко

КИЇВ. 12 березня. УНН. Український тенісист Ілля Марченко успішно стартував на турнірі ATP Мастерс з призовим фондом понад 6 мільйонів доларів "BNP Paribas Open" в Індіан-Уеллс (США), повідомляє УНН з посиланням на Тенісний портал України.

У стартовому матчі донеччанин за 2 години 2 хвилини обіграв російського тенісиста Дмитра Турсунова – 7:5, 7:6 (6).

На рахунку українця - 5 ейсів і 3 подвійні помилки. І.Марченко зробив 3 брейки, Д.Турсунов - два.

Зазначимо, що у другій партії донеччанин поступався 2:5, але зумів вирівняти становище і здобути перемогу на тайбрейку.

Наступним суперником українського тенісиста стане третя ракетка турніру швейцарець Станіслас Ваврінка.

Додамо також, що визначився опонент і першого номера збірної України Олександра Долгополова (26 сіяний). У другому колі нашому спортсмену протистоятиме нідерландець Робін Хаасе.