Пʼятниця, 20 січня 2017 02:14

Жіноча збірна України стала першою у чемпіонаті Європи з боротьби

КИЇВ. 12 березня. УНН. На чемпіонаті Європи з вільної боротьби, який завершився в Ризі (Латвія), жіноча збірна України стала першою, чоловіча – третьою, повідомляє УНН з посиланням на Асоціацію вільної боротьби України.

В останній день змагань українська скарбничка поповнилася ще трьома нагородами. Бронзовими призерами стали Ганна Василенко (вагова категорія 58 кг), Аліна Махиня-Стаднік (в.к. 69 кг) та Ален Засєєв (в.к. 125 кг).

Відзначимо, що цього року українські вільники завоювали 11 медалей різного ґатунку. Жіноча збірна посіла перше командне місце маючи на рахунку 59 балів, що на 10 очок більше ніж у "срібного" призера Білорусі. Чоловіча збірна посіла третє місце, від лідера нашу команду відрізняє лише 8 балів. У лідерів грузинів – 59 очок.