Неділя, 17 грудня 2017 04:37

Біатлоністка Н.Бєлкіна тріумфувала на етапі Кубка IBU в Італії

КИЇВ. 12 березня. УНН. Передостанній день змагань в Кубку IBU в італійському місті Мартелле приніс успіх українській збірній. Надія Бєлкіна в спринтерській гонці завоювала свій дебютний особистий подіум в кар'єрі, який виявився переможним, передає УНН з посиланням на прес-службі Федерації біатлону України.

У спринті всього сім учасниць пройшли обидва вогневі рубежі без промахів і однією з них виявилася саме наша співвітчизниця. Н.Бєлкіна також показала високий результат за проходженням дистанції ходом (6-й час в гонці) і на останньому колі втримала перевагу в заочній боротьбі із росіянкою Світланою Слєпцовою і француженкою Марін Больє.

Інші українські біатлоністки виступили менш вдало. Марія Кручова (41 місце) і Юлія Журавок (46) допустили занадто багато помилок у стрільбі і не зуміли завоювати кубкові очки, а Сніжана Тісеєва не вийшла на старт.

Нагадаємо, що на рахунку Н.Бєлкіною значаться ще два "золота" етапів Кубка IBU в змішаній естафеті.

Додамо, що загальний залік Кубка IBU виграла німецька біатлоністка Надін Хорхлер, яка сьогодні в заключній особистій гонці сезону показала 4-й результат. Кращою з українок тут стала Анастасія Меркушина, яка фінішувала на восьмій позиції, незважаючи на пропуск ряду етапів через участь в інших змаганнях.