середа, 18 жовтня 2017 р.16:42

Українець О.Лень набрав 26 очок у грі із чинним чемпіоном НБА

КИЇВ. 13 березня. УНН. Чинний чемпіон НБА "Голден Стейт Ворріорс" у домашній грі регулярного чемпіонату проти клубу українського центрового Олексія Леня "Фінікс Санс" переміг з рахунком 123:116 та продовжив рекордну серію домашніх перемог, передає УНН.

На початку зустрічі гості вирвалися вперед 6:2. Після серії підбирань на своєму щиті, український центровий відзначився точним кидком з середньої відстані, результативним проходом під кільце супротивників, а також ефектним слем-данком через форварда "воїнів" Дреймонда Гріна – 16:13.

Завдяки виступу О.Леня "Фінікс" організував ривок у другій чверті (9:0) в якому уродженець Антрациту приніс своїй команді 7 очок. На останні 12 хвилин зустрічі "Санс" мали дев'ять очок переваги 95:86, однак при рівній грі в останні 5 хвилин зустрічі господарі створили ривок 12:0, що і допомогло їм перемогти.

У підсумку О.Лень показав другий найкращий показник результативності у своїй кар’єрі – 26 очок (10/18 двоочкові, 6/7 штрафні кидки). До цього "бігмен" додав 13 підбирань, 3 передачі при 5 фолах та 4 втратах.

Зазначимо, що "Голден Стейт" продовжив рекордну серію домашніх перемог в НБА – 48 тріумфів підряд.

Нагадаємо, що "Ворріорс" найкраща команда чемпіонату – 59 перемог при 6 поразках. У "Санс" 17 виграшів та 49 програшів.