Четвер, 19 січня 2017 23:26

ФК "Іллічівець" розгромив у спарингу датський клуб

КИЇВ. 15 березня. УНН. Маріупольський "Іллічівець" провів четвертий товариський матч на міжсезонному зборі в Анталії (Туреччина) проти представника Данії ФК "КФУМ Роскільде", передає УНН з посиланням на прес-службу команди з Маріуполя.

Всі голи представник Першої ліги України забив у першому таймі. Авторами м’ячів стали: Мишнєв 7 хвилина, Гринь 14, 42, Вакуленко 17 (пенальті) та Загорулько 23.

"Іллічівець" виступив у такому складі: Гальчук (Худжамов, 71), Олійник, Сидоренко, Цюпа, Писко, Вакуленко, Мигунов, Мишнєв, Гринь, Ілюк (Кисіль, 46), Загорулько.

Варто відзначити, що у нинішнє зимове трансферне вікно маріупольці підсилилися воротарем донецького "Шахтаря" Рустамом Худжамовим.

Надаємо, що в попередніх спарингах "Іллічівець" переміг американський ФК "Селект", (8:1), мінське "Динамо" (2:0), а також зіграв унічию із датським "Хорсенсом" (1:1).

Додамо також, після 18 турів Першої ліги "Іллічівець" займає восьме місце (26 очок) і поступається лідеру змагань кіровоградській "Зірці" 8-ма пунктами.