неділя, 23 липня 2017 р.12:58

ФК “Динамо” зіграв у нульову нічию із “Манчестер Сіті”

КИЇВ. 15 березня. УНН. В другому поєдинку протистояння 1/8 фіналу Ліги чемпіонів англійський “Манчестер Сіті” на власному полі зіграв унічию із київським “Динамо” — 0:0 та вийшов у чвертьфінал турніру, повідомляє УНН.

Протягом першої половини стартового тайму англійці втратили двох центральних захисників — капітана команди Венсена Компані та аргентинця Ніколаса Отаменді.

На 34 хвилині гри верхову подачу партнера Денис Гармаш гостро переправляв у ворота “Манчестер Сіті”, але Джо Харт справився із ударом.

У другому таймі ворота киян після удару низом в дальній від Олександра Шовковського кут у виконанні Хесуса Наваса врятувала стійка. В наступній атаці “біло-синіх” Андрій Ярмоленко обіграв опонента, але пробив прямо в руки Дж.Харта.

Масована атака киян під завісу гри завершилася ударом Віталія Буяльського та сейвом воротаря господарів. Вже в компенсований арбітром час Олександр Яковенко не зумів пробити Дж.Харта попри удар з кількох метрів.

Таким чином за підсумком двох зустрічей в чвертьфінал прямує “Манчестер Сіті”, адже перша зустріч завершилася з перевагою “Манчестер Сіті” 3:1.

Нагадаємо, що в попередніх 13 матчах “Динамо” ні разу не вдавалося перемогти англійський клуб на виїзді.

Додамо також, в паралельному матчі змагань між “Атлетико” та “ПСВ” розпочався перший екстра-тайм. Рахунок матчу — 0:0.