понеділок, 24 липня 2017 р.13:14

БК “Хімік” зазнав поразки в першому матчі чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА

КИЇВ. 16 березня. УНН. Перша зустріч чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА завершилася виїзною поразкою южненського “Хіміка” у матчі із французьким БК “Елан Шалон”, повідомляє УНН.

Французькі баскетболісти зробили ставку на швидку гру, а команда Олега Юшкіна довше розігрувала атаки. На першу перерву команди пішли за 4-х очок переваги “Елан Шалону” — 25:21. В наступні десять хвилин матчу становище на паркеті не змінилося — 48:46.

Головним моментом зустрічі став ривок господарів паркету у третій чверті. В заключному проміжку баскетболісти “Елан Шалону” зберегли перевагу над “Хіміком” та перемогли з результатом 115:94.

Нагадаємо, що півфіналіст від українсько-французької пари визначиться за підсумками серії до двох перемог.

Додамо, що друге протистояння цих колективів відбудеться 23 березня у Южному.