Понеділок, 29 травня 2017 18:33

Лідер Першої ліги ФК “Зірка” зіграв у спарингу внічию із ФК “Зоря”

КИЇВ. 17 березня. УНН. Луганська “Зоря” під час перерви чемпіонату України з футболу зіграла товариський поєдинок із представником Першої ліги кіровоградською “Зіркою”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФК “Зоря”.

“Зоря” і “Зірка” на базі луганської команди при порожніх трибунах в Запоріжжі провели контрольний поєдинок. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1. У першому таймі у складі господарів з пенальті відзначився Андрій Тотовицький, а у другій половині рахунок зрівняв Григорій Баранець.

Відзначимо, що після минулих 18-ти турів кіровоградці розташувалися на першому місці в турнірній таблиці Першої ліги.

Склад “Зорі”: Олексій Шевченко (Ігор Левченко, 46), В’ячеслав Чечер, Євген Ткачук, Григорій Ярмаш, Артем Сухоцький, Вячеслав Танковскій (Ігор Чайковський, 57), Кирило Дорошенко, Джаба Ліпартія (Желько Любенович, 46), Андрій Тотовицький (Денис Безбородько, 46), Пауліньо, Ярослав Квасов.

“Зірка”: Паст, Ковальов, Кучеренко, Допілка, Бацула, Лупашко, Г.Баранец, Б. Баранець, Чичиков, Щедрий, Локтіонов.

Нагадаємо, що 20-го березня “Зоря” на виїзді має провести поєдинок 19-го туру чемпіонату з київським “Динамо”.