Неділя, 26 березня 2017 05:23

Український баскетболіст відзначився подвійним даблом у матчі НБА

КИЇВ. 18 березня. УНН. Український центровий Олексій Лень продовжив результативну серію у складі клубу НБА "Фінікс Санс" в гостьовому матчі проти "Юти Джаз", повідомляє УНН.

Рахунок у матчі відкрив український "бігмен", виконавши кидок "напівгаком". До кінця дебютної чверті, яку О.Лень відіграв повністю, наш співвітчизник відмітився ще двома влучаннями із середньої дистанції.

Наступна гольова атака українця відбулася в середині третьої чверті – центровий забив з-під кільця разом із порушенням правил від француза Руді Гобера – 46:61.

У підсумку О.Лень зробив дев'ятий дабл-дабл в останніх 10 поєдинках регулярного чемпіонату. За 30:24 набрав 10 очок (4/15 двоочкових, 0/1 триочкових, 2/3 штрафних), зробив 12 підбирань (2 в атаці), віддав 2 передачі. Однак "Фінікс" зазнав поразки 69:103.

Додамо також, наступну гру "Фінікс" проведе вже завтра на виїзді проти останньої команди Західної конференції "Лос-Анджелес Лейкерс".

Нагадаємо, команда українця О.Леня перемогла “Міннесоту” у матчі НБА.