Неділя, 22 січня 2017 12:47

"Сталь" обіграла "Говерлу" у вчорашньому матчі

КИЇВ. 20 березня. УНН. Результат зустрічі між Сталлю і Говерлою вирішив гол Джордже Лазича з пенальті — дніпродзержинці взяли верх над ужгородцями 1:0, передає УНН з посиланням на football.ua.

Гості провели непогану атаку, і в слідстві двох почергових помилок захисників Сталі м’яч опинився у Савченко, який знаходився в районі 11-метрової позначки. Паньків потягнув удар низом і врятував свою команду. До і після цього епізоду Говерла була зосереджена в першу чергу на захист власних воріт.

В’ячеслав Грозний змоделював гру таким чином, що його підопічні повинні були усіма силами змушувати гравців Сталі розгортатися особою до власних воріт. Все це вдавалося гостям в повній мірі, і як тільки хтось із господарів приймав м’яч на чужій половині поля, Говерла відразу ж вступала в колективний відбір, пресинг. Гравцям Сталі не залишалося нічого, крім як віддавати м’яч назад, а в кращому випадку — поперек.

При цьому, Говерла зустрічала опонентів районі 40-50 метрів від своїх воріт. Тому і у Сталі мало що виходило в атаці. Втім, підопічні ван дер Меєра зуміли створити супермомент ще на початку матчу, коли Дебелко на 11 хвилині виходив один на один з Бабенко. Атакер Сталі спробував обвести досвідченого воротаря, але Дмитро в стрибку дістав м’яч і видряпав його у Романа.

Другий тайм же в плані атакуючого потенціалу господарів складався ще гірше. На останніх секундах компенсованого часу Говерла забила м’яч, який зарахований не був: м’яч летів у порожні ворота, Гончар стояв в офсайді на лінії воріт і пропустив м’яч між ніг у ворота Паньківа. Бригада арбітрів зафіксувала офсайд.

Сталь Д — Говерла 1: 0
Голи: Лазіч, 60 (з пенальті)

Сталь Д: Паньків — Латіфа, Воронін, Кравченко (Пшеничних, 29), Іщенко — Каленчук (Барановський, 76), Карасюк, Г. Малакян — Лазич, Дебелко (Будник, 63), Е.Малакян

Говерла: Бабенко — Іванов, Ягодинський, Ряшко, Савченко (Кузик, 73) — Гончар, Гавриш — Сергійчук, Гемега, Єременко — Худоб’як