Четвер, 25 травня 2017 14:09

ФК “Манчестер Юнайтед” виграв “Манчестерське дербі” в АПЛ

КИЇВ. 21 березня. УНН. У матчі 31 туру Англійської Прем’єр-ліги “Манчестер Юнайтед” переміг у дербі “Манчестер Сіті” з рахунком 1:0, передає УНН з посиланням на Daily Mail.

Героєм зустрічі став 18-річний Маркус Решфорд, який забив гол на 16-й хвилині, перегравши захисника, а згодом, при виході віч-на-віч — воротаря “міщан” Джо Харта.

“Ми провели дуже хороший перший тайм і забили гол. У нас було більше моментів і ми не дозволили створити багато моментів суперникам. У другому таймі довелося все починати з початку. Ми були втомлені після матчу проти „Ліверпуля“ в Лізі Європи. Сьогодні я дуже задоволений тренер. Перемога була нам необхідна”, — прокоментував тріумф наставник “червоних дияволів” Луї ван Гаал.

Нагадаємо, що після цієї перемоги “Манчестер Юнайтед” зберіг шосте місце і скоротив відставання від “Сіті” до одного очка.

Додамо, що лідирує в чемпіонаті “Лестер”, який напередодні виграв у “Кристал Пелас” з рахунком 1:0. “Лиси” на п’ять очок випереджають “Тоттенхем”, який з рахунком 3:0 розгромив “Борнмут”. Інший представник Лондона — “Арсенал”, відстає від лідера на 11 очок.

Довідка УНН: “Манчестерське дербі”, яке також називають “Манкуніанське дербі”, вперше відбулося ще в 1881 році. За цей період команди провели 170 ігор між собою — 49 перемог у “Сіті”, 72 у “Юнайтед”, а ще 51 зустріч завершилася унічию. Найкращим бомбардиром у протистояннях є нинішній нападник “червоних дияволів” Вейн Руні — 11 голів.