субота, 22 липня 2017 р.15:04

Тенісистка Л.Цуренко пройшла в друге коло турніру в Маямі

КИЇВ. 23 березня. УНН. Друга ракетка жіночого тенісу України Леся Цуренко успішно стартувала на турнірі серії WTA Premier Mandatory “Miami Open” з призовим фондом 6 млн 844 тис. дол., що відбувається в Маямі (США), передає УНН з посиланням на сайт змагань.

У матчі першого раунду киянка за 2 години 41 хвилину обіграла румунську тенісистку Олександру Дулгеру — 6:7 (5), 6:3, 6:3.

На початку кожного сету українка виходила вперед з брейком (3:1- в першій і третій партії, 3:0 — у другій), але її суперниці вдавалося зрівняти рахунок. У першій партії справа дійшла до тайбрейку, де сильнішою виявилася румунка. У другому і третьому сеті Л.Цуренко вдавалося виграти три останніх гейми в партії.

У підсумку киянка зробила 8 брейків, її суперниця — 5. На рахунку Л.Цуренко 4 ейси і 10 подвійних помилок. О.Дулгеру відзначилася 1 подачею навиліт і 8-ма подвійними.

Варто зазначити, що це лише перша перемога Л.Цуренко над О.Дулгеру в трьох очних поєдинках.

Нагадаємо, наступною суперницею української тенісистки стане Катерина Макарова з Росії (30).

Додамо також, кривдниця Л.Цуренко на попередньому турнірі в Індіан-Уеллс — Катерина Бондаренко, на першій стадії змагань зазнала поразки від 18-річної росіянки Дар’ї Касаткіної (36) — 2:6, 6:1, 2:6.