Субота, 21 січня 2017 07:11

М.Фоменко оцінив гру збірної України на трійку з плюсом

Михайло Фоменко

КИЇВ. 25 березня. УНН. Головний наставник національної збірної України Михайло Фоменко поділився враженнями від мінімальної перемоги своє команди над збірною Кіпру у товариському матчі в Одесі, який завершився з рахунком 1:0, передає УНН з посиланням на Федерацію футболу України.

“У наших футболістів було не так багато ігрової практики взимку, як у наших сьогоднішніх суперників. Побачили це на футбольному полі. Отримали багато інформації для аналізу. Результатом на табло задоволений, але зіграли на трійку з плюсом”, — наголосив М.Фоменко.

Крім того, за словами спеціаліста, лівий захисник “Шахтаря” В’ячеслав Шевчук, попросив заміну, і саме тому у другому таймі на полі з’явився гравець “Зорі” Микита Каменюка.

Відзначив головний тренер і тріо донецького “Шахтаря” — Коваленка, Малишева та Степаненка, які, на його думку, відіграли надійніше, аніж їх партнери у таймі першому.

Додамо, що на думку М.Фоменка, на зміст гри вплинула низка кадрових факторів: відсутність Євгена Коноплянки, недостатня спортивна форма Андрія Ярмоленка, Руслана Ротаня та інших ключових виконавців.