Вівторок, 30 травня 2017 08:53

Лідер чемпіонату України “Кривбас” поступився БК “Запоріжжя”

КИЇВ. 27 березня. УНН. Баскетболісти “Запоріжжя” в малорезультативному поєдинку зуміли здобути домашню перемогу над “Кривбасом”, котрий очолює турнірну таблицю “Суперліга Фаворит Спорт”, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

“Запоріжжя” продемонструвало катастрофічну гру на чужій половині майданчика, набравши за стартові 10 хв лише 4 очки. Після першої перерви господарі трохи прийшли в себе, зробивши своєчасний ривок, який дозволив команді Щиглінского наблизитися до “Кривбасу” на відстань одного точного кидка.

Трохи остудити запал суперника криворіжцям вдалося завдяки загравання в “фарбі” Тихонова, з яким господарі не справлялися. Однак повноцінно скористатися своєю тотальною перевагою на щитах гостям в першій половині не вдалося.
Запорожці перебігали суперника в другому періоді і зуміли повністю ліквідувати дефіцит перед великою перервою.

Відпочивати команди вирушили за рівного рахунку — 24:24.

Після антракту гра була як і раніше дуже нерезультативною й проходила в повільному темпі. До екватора заключного періоду завдяки трьом влучним дальнім кидками Овдеєнка господарі збільшили свою перевагу до максимальних в цьому матчі 10 очок, яка такою залишилась до фінального свистка — 51:41.

Відзначимо, що найрезультативнішим у цій баталії став Овдєєнко — 17 балів,9 очок господарям приніс Рибалко.

У “Кривбаса” більше за інших набрав Липовцев — 7, у Кондратовця 6 пунктів, у Бояркіна та Глєбова по 5.

Нагадаємо, що криворіжці мають 56 очок (25 перемог у 31 матчі) — перша позиція у турнірі, “Запоріжжя” з 46 пунктами (14/18) посідає 5-тий щабель.