четвер, 20 липня 2017 р.13:15

ХК "Донбас" переміг "Дженералз" у другому матчі фіналу чемпіонату України

КИЇВ. 27 березня. УНН. Другий домашній матч хокеїстів “Донбасу” у фінальній серії чемпіонату України проти київського “Дженералз”, завершився перемогою хокеїстів із міста Дружківки за підсумком серії буллітів, передає УНН з посиланням на ФХУ.

У першому періоді команди обмінялися по одній шайбі — спочатку закинув представник гостей Олександр Побєдоносцев, а рівновагу встановив “донбасівець” Сергій Бабинець.

“Генерали” знову зуміли вийти вперед на одну шайбу — Микола Коляда провів успішний кидок з-під оборонця.

Однак все той же С.Бабинець встановив паритет в заключному періоді та перевів зустріч в додаткову п’ятихвилинку, після чого справа дійшла до хокейної лотереї, де успішнішими виявилися господарі льоду — 3:2.

Відзначимо, що вперше в історії фінальних серій чемпіонату України команди вдруге змушені були з’ясовувати сильнішого у додатковій 5-хвилинці.

Нагадаємо, що далі серія переїздить до Києва. Наступна гра колективів відбудеться 30-го березня на льоду “Палацу Спорту”.

Як повідомляв УНН, перша гра команд завершилася перемогою “Донбасу” за підсумком проведеного овертайму — 2:1.