Субота, 27 травня 2017 06:02

Баскетболіст О.Лень відзначився дабл-даблом у матчі НБА проти "Міннесоти"

Олексій Лень

КИЇВ. 29 березня. УНН. У поєдинку регулярного чемпіонату НБА команда українського центрового Олексія Леня поступилася в гостях на арені "Таргет-центр" гравцям "Міннесоти Тімбервулвз" – 116:119, повідомляє УНН.

У першому проміжку зустрічі О.Леню вдалося забити два ефектних слем-данки. Дебютна чверть вийшла результативною (40:37), адже лідери колективів Брендон Найт у "Фінікса" та Карл-Ентоні Таунс у "Міннесоти" заробили 16 і 18 очок відповідно. На велику перерву команди пішли за переваги господарів – 66:61.

У другій половині гри гравцям "Фінікса" не вистачило ривку 30:9 у заключній чверті для перемоги – боснієць Мірза Телетович при рахунку 116:119 мав нагоду вирівняти матч, але його триочковий не потрапив у ціль.

Найрезультативнішими гравцями зустрічі стали – у "Фінікса" Найт і Букер заробили по 30 очок, у "Міннесоти" на рахунку Віггінса 32 бали, 27 додав Таунс.

Український центровий у цьому протистоянні оформив 16 дабл-дабл у сезоні, набравши 14 пунктів (7/12 двоочкових) і 13 підбирань (3 в атаці), а також відзначився 5 перехопленнями, віддав 1 передачу.

Нагадаємо, що в регулярному чемпіонаті "Фінікс", котрий займає 14 місце на Заході, залишилось провести 8 поєдинків.