пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.05:43

Росія програла товарський футбольний матч із Францією

КИЇВ. 30 березня. УНН. Російська футбольна збірна програла з рахунком 2:4 товариський матч зі збірною Франції, передає УНН з посиланням на ВВС.

У першому таймі щогла, що проходив в Парижі, господарі поля зуміли забити у ворота росіян два голи: вже на дев’ятій хвилині зустрічі рахунок відкрив півзахисник Нгола Канте, а на 38-й хвилині нападник Андре-П’єр Жиньяк подвоїв перевагу французів.

У другому таймі російська збірна забила два м’ячі, однак на кожен з них французи практично відразу відповідали своїм голом.

Так, на 56-й хвилині російський нападаючий Олександр Кокорін скоротив відставання своєї команди до одного м’яча, проте менш ніж через 10 хвилин французький півзахисник Дімітрі Пайє знову довів перевагу своєї команди до двох голів.

Своєю чергою, на гол півзахисника російської збірної Юрія Жиркова на 68-й хвилині французи вісім хвилин потому відповіли точним ударом Кінгслі Комана. У час, що залишився команди голів не забили.

Матч викликав в Росії широкий ажіотаж, незважаючи на свій товариський характер. Російські спортивні видання згадували виїзну гру своєї збірної з Францією в 1999 році у відбірному турнірі до чемпіонату Європи.

Ту зустріч спортивні журналісти називають однією з кращих в історії російської збірної. Франція тоді була діючим чемпіоном світу. Росіяни, програючи по ходу зустрічі 1: 2, зуміли в результаті одежать перемогу з рахунком 3:2, забивши переможний гол на 87-й хвилині.