Субота, 21 січня 2017 09:15

Українські тхеквондисти здобули 94 медалі на міжнародному турнірі у Львові

КИЇВ. 30 березня. УНН. Вперше в історії українського олімпійського тхеквондо ВТФ, у Львові відбувся рейтинговий турнір світового рівня – міжнародний турнір класу G-1 з тхеквондо ВТФ "Ukraine Open Cup 2016". Про це передає УНН з посиланням на НОК України.

У легкоатлетичному манежі навчально-спортивної бази Міноборони України упродовж двох днів змагалося понад 250 атлетів європейського й світового тхеквондо, котрі представляли команди 19 країн у трьох вікових категоріях (дорослі, юніори та кадети).

Найсильнішим складом виступили на турнірі українські спортсмени. З урахуванням усіх вікових груп, у змаганнях серед чоловіків перемога була за командою Києва. Друге місце виборола команда Молдови, третє – спортсмени Хорватії. У змаганнях серед жінок перемогу здобули спортсменки Хмельницького обласного відділення тхеквондо ВТФ. Друге місце було за італійками, а третє виборола команда міста Києва.

Загалом у рідних стінах українські тхеквондисти вибороли 94 медалі – 25 "золотих", 27 "срібних" і 43 "бронзові".

"За останні два роки кількість учасників зросла на половину. А кількість країн у кілька разів. І рейтингових спортсменів стало значно більше. До прикладу, збірна Італії приїхала у повному складі, із них чимало хто є першими номерами світового рейтингу", — зазначив головний секретар змагань Андрій Радіонов.

Нагадаємо, що з 2014 року Всесвітня Федерація тхеквондо (WTF) присвоїла цьому турніру високий світовий статус G-1, що дозволило залучити спортсменів з різних куточків земної кулі.

Повідомляється, що "Ukraine Open Cup 2016" - це найбільш масштабні старти тхеквондистів в Україні за останні кілька років і перші такого рангу у Львові.