понеділок, 24 липня 2017 р.15:15

ХК "Донбас" переміг у третьому поєдинку з "Дженералз"

ХК

КИЇВ. 30 березня. УНН. У Києві відбувся третій поєдинок фінальної серії національного чемпіонату з хокею, передає УНН з посиланням на Федерацію хокею України.

Перед третім поєдинком серії Анатолій Степанищев вирішив внести певні корективи у склад ігрових ланок. Так наставник донеччан розбив пару Карп — Горбань, Віктор Шахворостов був переведений до ланки Сергія Варламова, а четверту ланку сформували Володимир Чердак, Руслан Ромащенко та Владислав Куцевич.

Перший період пройшов у звичній, як для плей-офф, “генералівській” манері. Обидві команди основну частину ігрового часу провели у боротьбі або в центрі майданчика, або по його кутах. Закинуті шайби глядачі побачили лише у другій 20-хвилинці. Команди обмінялися уколами під час гри в нерівних складах. Всеволод Толстушко продемонстрував міць свого кидка від синьої лінії, а Ігор Шаманський вкотре виявився найрозторопнішим на п’ятаку перед воротами Царегородцева.

Розв’язка у матчі сталася в середині третього періоду. Олександр Караульщук втратив реальну нагоду для взяття воріт, а атака донеччан у відповідь призвела до взяття воріт.

Після цього у господарів не було жодного шансу на взяття воріт. Більше того, наприкінці зустрічі Вадим Шахрайчук навіть не отримав змоги взяти тайм-аут чи зняти голкіпера.

Завдяки цій перемозі “Донбас” впритул наблизився до перемоги в чемпіонаті. В наступних чотирьох матчах серії донеччанам необхідно здобути лише одну перемогу.

“Дженералз” — “Донбас” — 1:2 (0:0; 1:1; 0:1)

30 березня 2016 року, 20:00. Палац спорту

Судді: А. Гладченко, О. Горбатюк, А. Перетятько, А. Корепанов

Дженералз: Е. Захарченко. Толкунов — Афанасьєв, Побєдоносцев — Шпак, Татаренко — Боєвих, Мельников — Скрипець. Секірко — Гніденко — Караульщук, І. Савченко — Шаманський — Слюсар, Безуглий — Вал. Алексюк — Тимченко, Кіча — Коляда — І. Дворник.

Донбас: Царегородцев. Карп — Толстушко, Горбань — Катрич, Петрухно — Вол. Алексюк, Таран. Кочетков — Докшин — Журун, Захаров — Варламов — Шахворостов, Бабинець — Буценко — Нікіфоров, Чердак — Ромащенко — Куцевич.

Голи: 0:1. Толстушко (Кочетков, Журун, 26:53 — більш.), 1:1. Шаманський (Слюсар, Толкунов, 30:25 — більш.), 1:2. Журун (Кочетков, Карп, 46:57)

Рахунок серії: 0:3