субота, 21 жовтня 2017 р.17:59

Біатлоніст С.Семенов став найкращим спортсменом березня в Україні

КИЇВ. 1 квітня. УНН. За підсумками спортивного березня Національний олімпійський комітет України визнав найкращим спортсменом місяця бронзового призера чемпіонату світу з біатлону Сергія Семенова, передає УНН.

На чемпіонаті світу в норвезькому Холменколлені С.Семенов успішно провів спринтерську гонку на 10 км та зумів піднятися на третю сходинку п’єдесталу пошани, здобувши першу в своїй кар’єрі медаль світової першості.

Окрім того, ця “бронза” стала найвищим досягненням серед українських спортсменів в олімпійських номерах програми в березні.

Варто відзначити, що С.Семенова вдруге визнано найкращим спортсменом місяця в Україні. Вперше отримання подібного визнання Олімпійського комітету біатлоніст святкував у січні 2015 року.