четвер, 20 липня 2017 р.17:11

"Олександрія" програла київському "Динамо"

КИЇВ. 3 квітня. УНН. Київське “Динамо” перемогло “Олександрію” з рахунком 2:0, передає УНН з посиланням на Sport.ua.

Господарі поля ФК “Олександрія” при божевільній підтримці вщерть заповненого стадіону “Ніка” зі стартових секунд взялися нав’язувати “динамівцям” жорстку силову боротьбу, при цьому без явного прагнення відсиджуватися в обороні. Вже на третій хвилині вище воріт пробив Полярус. Ще через хвилину захисники олександрійців не дозволили гостям втілити в щось путнє простріл справа від Ярмоленко.

Але “динамівці” швидко освоїлися, і вже на 14-й хвилині створили перший небезпечний момент. Велозу підступно пробив метрів з 15-ти, голкіпер олександрійців Новак відбив м’яч перед собою, а захисники не дозволили супернику зіграти на добивання і винесли м’яч на кутовий. Який “біло-сині”, власне, і втілили в гол. Навіс все того ж Велозу елегантно на ближній штанзі головою підрізав в ворота “Олександрії” Віда.

Господарі не розсипалися, всіляко намагаючись зачепитися за м’яч. Вже через три хвилини обрізанням одужав і повернувся в стрій Рибалки ледь не скористатися Запорожан, але вчасно в ситуації зорієнтувався Хачеріді і перед самою штрафний в підкаті вибив сферу з-під ноги суперника. Ще через сім хвилин Полярус метрів з 20-ти пробив вкрай невдало — м’яч полетів далеко в сторону трибун.

Але клас “динамівців” все-таки взяв своє. Заволодівши центром поля і притиснувши господарів до їх штрафної, кияни довели справу до гола в роздягальню. Ярмоленко на 44-й хвилині зробив блискучий рейд по своєму рідному правому флангу, у самої лицьової лінії класно прострілив на дальній кут воротарського на Гусєва, який з-під ноги Микицея встромив м’яч в практично порожні ворота.

Ситуація в другому таймі не змінилася. “Динамо” зі стартових секунд повністю заволоділо перевагою, і вже на 51-й хвилині Ярмоленко трохи не довів рахунок до розгромного — ситуацію врятував Новак, який насилу перевів м’яч на кутовий після удару Андрія з лінії штрафної. “Олександрія” ж, фактично, ніяких серйозних контраргументів протиставити не могла, при всьому старанні гравців. А на 72-й хвилині уникла чергової спроби пропустити втретє. Фантастичний сейв після удару головою в упор Антунеш здійснив Новак. Правда, за мить до цього лайнсмен запалив офсайд, але пильність і майстерність кіпера господарів в даній ситуації однозначно вище всяких похвал. Ще через десять хвилин Яковенко, протягнувши м’яч по лівому флангу, прострілив на дальню штангу на Ярмоленко, але той трохи не встиг до м’яча.

Господарі не здавалися. І домоглися того, що на 86-й хвилині Шовковському вперше за матч довелося по-справжньому вступити в гру. Грицук після подачі з кутового зіграв просто здорово: прийнявши на лінії штрафного м’яч на груди, він другим дотиком пробив через себе. Лише завдяки голкіперу “Динамо” м’яч не опинився в правому нижньому кутку. Всіма силами намагалися господарі, якщо не врятувати гру, то хоча б забити гол престижу. Але не допомогли навіть додані арбітром Анатолієм Абдулою чотири хвилини. Доля так розпорядилася, щоб “динамівські” ворота в цей вечір залишилися в недоторканності.

“Олександрія” — “Динамо” — 0: 2 (0: 2)

“Олександрія”: Андрій Новак, Антон Шендрик, Сергій Басов, Станіслав Микицей, Юрій Путраш, Андрій Запорожан, Артем Полярус (Артем Чорний, ’59), Михайло Козак (Василь Грицук, ’76), Станіслав Куліш (Дмитро Леонов, ’56 ), Євген Банада, Віталій Пономар
“Динамо”: Олександр Шовковський, Віторіну Антунеш, Данило Да Сілва, Домагой Віда, Євген Хачеріді, Олег Гусєв (Олександр Яковенко, ’74), Сергій Сидорчук (Віталій Буяльський, ’79), Мігель Велозу, Сергій Рибалка, Андрій Ярмоленко, Жуніор Мораес (Лукаш Теодорчик, ’83)

Арбітр: Анатолій Абдула (Харків)