неділя, 23 липня 2017 р.05:00

Матч "Волинь" - "Чорноморець" завершився нічиєю

Матч

КИЇВ. 3 квітня. УНН. Сьогоднішня гра між “Волинню” та “Чорноморцем” завершилася нічиєю, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Волинь”.

“Волинь” розпочала матч із Олегом Герасимюком в складі, але без Анатолія Діденка. Один від травми одужав, інший — отримав напередодні гри. Початок матчу запам’ятався чотирихвилинною атакою господарів, які не випускали одеситів на свою половину поля. Утім, якихось особливих дивідендів хресоносці не отримали.

На 10 хвилині Мемешев на лівому фланзі віддав Польовому, який навісив на лінію штрафного, звідки зльоту в один дотик пробивав Герасимюк — Боровик зіграв надійно, і зафіксував м’яч. Через десять хвилин Олег ще раз небезпечно загрожував воротам — із меж штрафного він на техніку закручував у дальній кут- трохи мимо пройшов снаряд...

Кінцівка тайму була просто шокуючою для господарів. Після кутового Шабанов у боротьбі із Хобленко скинув м’яча на дальню стійку, де першим був Смірнов.

Другий тайм “Волинь” почала із часто грою у три захисника, з Петровим на вістрі. Одесити свідомо віддали ініціативу, маючи “плюс один” на табло і “мінус один” в складі. При цьому Чорноморець вибудував такий потужний частокіл навколо свого штрафного, що подолати його не могли ані подачі, ані стандарти, ані удари з далекої відстані.

А от на 74 хвилині гол туру міг забити одесит Коркішко. Підхопивши м’яча на своїй половині поля він промчав повз чотирьох волинян, а от обвідному удару Дмитра дав раду Богдан Шуст.

Чорноморець не вигравав з 18 жовтня минулого року, коли подолав запорізький “Металург”. Не сталося цього і в Луцьку, серія одеситів не перервалася. Волинь використала наршеті стандрт — після подачі корнера удар Герасимюка влучив у частокіл ніг, голів і тулубів захисників, а от добивання Дудіка було вбивчим — 1:1. Артем відзначається дебютним голом в УПЛ.

Волинь — Чорноморець — 1:1 (0:1)