Четвер, 23 березня 2017 02:38

Пілот “Мерседес” Н.Росберг став переможцем етапу Формули-1 в Бахрейні

КИЇВ. 4 квітня. УНН. Німецький пілот команди “Мерседес” Ніко Росберг здобув перемогу на Гран-прі Бахрейну, здобувши другу підряд перемогу у цьогорічних змаганнях Формули-1, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Партнер по команді Н.Росберга британець Льюїс Хемілтон став третім, другим фінішував фін Кімі Райкконен на “Феррарі”.

До чинної десятки також увійшли: Даніель Ріккардо (“Ред Булл”), Ромен Грожан (“Хаас”), Макс Ферстаппен (“Торо Россо”), “Данило Квят (“Ред Булл”), Феліпе Масса (“Вільямс”), Валттері Боттас (“Вільямс”) та Стюффель Вандорн (“Макларен”).
“Я добре попрацював на старті і це стало запорукою успіху. В цілому можу сказати, що мені вдалося контролювати хід гонки, при цьому робити це безпечно”, — Н.Росберг поділився враженнями від перемоги.

Повідомляється, що Н.Росберг вперше у кар’єрі переміг на Гран-прі Бахрейну.

Нагадаємо, що завдяки перемозі на першому етапі сезону — Гран-Прі Австралії, німець із 50 очками очолює турнірну таблицю в боротьбі в особистому заліку. Далі розмістилися Л.Хемілтон — 33, Д.Ріккардо — 24, К.Райкконен та Р.Грожан по 18.

Додамо також, у Кубку конструкторів пальму першості захопив “Мерседес” — 83 пункти, на другому щаблі “Феррарі” — 33, на третьому з 30 очками — “Ред Булл”.