четвер, 19 жовтня 2017 р.17:03

ФК "Дніпро" став останнім півфіналістом Кубка України

ФК

КИЇВ. 6 квітня. УНН. Єдиним зі складу півфіналістів клубом, який виграв в обох матчах попередньої стадії Кубка України, став дніпропетровський "Дніпро", який продовжить боротьбу за трофей у півфіналі змагань, передає УНН з посиланням на сайт УПЛ.

До перерви глядачі побачили лише один м’яч - навіс Сергія Політила зі штрафного у гол перетворив Леонардо, ледь не отримавши при цьому травму від зіткнення з каркасом воріт.

У другому таймі комбінації "Дніпра" багато разів могли завершитися взяттям воріт, проте кіперу Олександру Бандурі прийшлося лише тричі витягати м’яч сітки. Бразильська двоходівка Леонардо і Матеуса зробила рахунок 2:0. Потім Матеус втік від усіх і оформив гольовий "дубль", після чого відзначився Валерій Лучкевич. Прицільний "постріл" гравця у дальній кут рикошетом від штанги досягнув мети.

Лише на останніх хвилинах "Сталь" показала своє вміння атакувати, і вінцем цієї демонстрації став гол від Дениса Васіна – 4:1 і загальний тріумф команди Мирона Маркевича 7:1.

Відзначимо, що у складі нідерландського тренера "Сталі" Еріка ван дер Меєра дебютував його співвітчизник – нападник Гійон Фернандес.

Як повідомляв УНН, раніше путівки до півфіналу оформили: "Шахтар", "Зоря" та "Олександрія".