Вівторок, 17 січня 2017 15:37

"Шахтар" переміг "Брагу" в рамках чвертьфіналу Ліги Європи

КИЇВ. 8 квітня. УНН. У чвертьфінальному матчі Ліги Європи донецький “Шахтар” в гостях здобув перемогу над португальською “Брагою” 2:1, передає УНН.

На 45-й хвилині після розіграшу кутового “Шахтар” вивів вперед Ярослав Ракицький, котрий виявився в необхідному місці і завдав гольового удару. На 75-й хвилині перевагу донеччан після стрімкої атаки збільшив Факундо Феррейра.

Португальці у відповідь забили лише один гол — на 89-й хвилині відзначився Уілсон Едуарду.

Відзначимо, що на 70-й хвилині Я.Ракицький отримав жовту картку, через що центрбек пропустить матч-відповідь у Львові, що відбудеться 14 квітня.

До вашої уваги склади команд:

“Брага”: Матеус — Байано, Болі, Феррейра, Гояно — Сантуш, Луїс, Вукчевич (Філіпе Соуза, 87), Сілва — Стоїлькович (Вілсон Едуарду, 75), Хассан.

Шахтар: Пятов — Срна, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі — Малишев, Степаненко — Марлос (Едуардо, 82), Коваленко (Бернард, 88), Тайсон (Дентіньо, 79) — Феррейра.