четвер, 27 липня 2017 р.03:25

Баскетболіст О.Лень встановив особистий рекорд за кількістю передач в НБА

КИЇВ. 8 квітня. УНН. У регулярному поєдинку Національної баскетбольної асоціації БК "Фінікс Санс" на виїзді зустрівся із "Х’юстон Рокетс", повідомляє кореспондент УНН.

Стартовий відрізок завершився відчутною перевагою господарів +12. Але друга та четверта чверть залишилися за “Фініксом”, що дозволило команді українця Олексія Леня здобути перемогу 124:115.

Український центровий “Фінікса” набрав 6 очок за 29:53 хвилин (2/5 двоочкових, 2/2 штрафних), зробив 8 підбирань (4 в атаці), а також віддав 7 передач, що стало найкращим показником у кар’єрі центрового.

У складі “Санс” варто відзначити екс-форварда БК “Донецьк” Пі Джей Таккера, який зробив дабл-дабл та оновив особистий рекорд результативності в НБА — 24 очки + 12 підбирань. 30 очок “Рокетс” приніс захисник Джеймс Харден.

Додамо, що баскетболісти “Фінікса” перервали серію з семи програшів. Тепер команда із Аризони має 21 перемогу при 58 поразках.